Otel Fiyatlarını Karşılaştırır

Milyonlarca seyahatçinin konaklama konusunda doğru kararları almalarını sağladık ve size de yardımcı olmaya hazırız!

HotelsCombined adresinde, internet üzerinden konaklama rezervasyonu yapmanın kolay olmadığını bilir fakat kolay olması gerektiğine inanırız. Yüzlerce web sitesinde gezinerek binlerce 'fırsata' bakmak yorucu ve karmaşık bir iş olabilir. Sonuçta istediğiniz, sizin için en iyi otelde rezervasyon yapmak - mümkün olan en iyi fiyattan. Bu konuda bir şeyler yapma fırsatını fark ettik. O günden beri de size en iyi otel fırsatlarını bulmak için sıkı bir şekilde çalışmaktayız.

Nasıl çalışır

Teknolojimiz, dünyanın her yanından, Booking.com, Expedia, Hotels.com, Agoda, AccorHotels, Hilton ve diğer pek çok sitenin dâhil olduğu başlıca seyahat web sitelerinde müsaitlik ve fiyat araması yapar. Tek bir hızlı ve kolay arama ile size yalnızca bilmek istediğiniz ve ihtiyacınız olan bilgileri sunarız. Aradığınızı bulacak ve rezervasyonunuzdan en iyi şekilde yararlanacaksınız.

En iyi fiyat garantisi

Size aynı zamanda en iyi otel fiyatını bulma garantisi veriyoruz. Bu size sözümüz. HotelsCombined adresinde listelenen bir siteyle rezervasyon yaptıktan sonra daha ucuz bir fiyatla karşılaşırsanız, size farkı iade edeceğiz.

Ekibimiz

Farklı geçmişlere ve ilgi alanlarına sahip, global bir ekibiz. Bizi birleştiren şey, sürekli olarak gelişme isteğidir. Biz bir teknoloji şirketiyiz ve teknoloji yaptığımız her şeyin merkezindedir. Kararlarımızı desteklemek üzere veri ve mantıktan yararlanır, böylece önemli şeylere odaklanabiliriz. Her şey işten ibaret değil tabii ki: eğlenmesini de biliriz.

Bizimle ortaklık kurmak ister misiniz?

Sektöründe lider olan platformumuz size göre uyarlanıp web sitenize, blogunuza veya mobil uygulamanıza entegre edilebilmektedir. Bizimle ortaklık yaparak hem kullanıcılarınızın dünyadaki en iyi otel fiyatlarını bulmalarına yardımcı olabilir hem de sürekli artan bir gelir kazabilirsiniz. Daha fazla bilgi için:

Üyeler bölümü

Eğer bir oteliniz varsa, pazarlama konusunda size yardım edebiliriz. Size daha fazla doğrudan rezervasyon alma, misafirlerinizle ilişkilerinize sahip çıkma, markanızı geliştirme ve masraflarınızı azaltma konusunda yardımcı olalım. Daha fazla bilgi için:

Otelciler bölümü

Geri bildirim veya sorularınız mı var?

İletişime geçin

Otel Ara

Oda 1:

2 Yetişkin konfigürasyonu değiştirin

Ara

Biz daha çok otel buluruz

Basit bir aramayla en iyi seyahat sitelerini karşılaştırın ve tam olarak aradığınız şeyi bulun. İnanılmaz kolay.

En iyi fiyat garantisi

Rezervasyon ücreti yok, fiyat artışı yok. Bu size sözümüz.

Gezginler bizi çok seviyor

Geçen yıl 400 milyondan fazla kişi, en iyi otel fırsatını bulma konusunda bize güvendi.

© 2021