Otel Fiyatlarını Karşılaştırır

En İyi Fiyat Garantisi

Biz, oteliniz için mümkün olan en düşük fiyatı ödemenizi istiyoruz. HotelsCombined'da listelenmiş bir site ile rezervasyonunuzu yaptıktan sonra odanızı daha düşük bir online fiyata bulursanız, bu daha düşük fiyatın bir web sitesinde bulunması koşuluyla aradaki farkı size geri ödeyeceğiz:

 • HotelsCombined sitesinde yer alan rezervasyon siteleri dışında ve
 • Otelin, HotelsCombined'un otel sayfasından "resmi site" bağlantısı vasıtasıyla erişilebilen resmi web sitesi veya otel tarafından yönetilen başka herhangi bir web sitesi dışında.
En İyi Fiyat Garantisinden yararlanmak için rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra 24 saat içinde bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Geçerli koşullar:

 1. Düşük fiyat, HotelsCombined karşılaştırma işleminde yer almayan web sitesinde bulunabilir olmalıdır.
 2. Odanızı en iyi fiyatı veren rezervasyon sağlayıcısından HotelsCombined'u kullanarak ayırtmış olmanız gerekir.
 3. Otel fiyatları sıklıkla değişebildiğinden, HotelsCombined'u kullanarak en iyi fiyatı veren rezervasyon sağlayıcısından odanızı aldıktan sonraki 24 saat içinde customerservice@hotelscombined.com adresinden e-posta vasıtasıyla bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. E-postanızda şu bilgiler bulunmalıdır: isminiz, rezervasyon numaranız, onay e-postasının/kuponun kopyası ve düşük fiyatın bulunduğu web sitesi.
 4. Garanti aynı gün için yapılan rezervasyonlarda geçerli değildir.
 5. Garanti sadece online rezervasyon yapılabilen daha düşük fiyat için geçerlidir. Düşük fiyat, 24 saatlik bir zaman dilimi içinde talebinizi doğruladığımız sırada geçerli olmalıdır.
 6. Düşük fiyat, aynı otelde en iyi fiyatı veren rezervasyon sağlayıcısı ile HotelsCombined üzerinden rezerve edilen odanın dengi bir oda için aynı tarihlerde ve aynı şartlarla online olarak bulunabilir olmalıdır.
 7. Düşük fiyat aynı para biriminde olmalıdır.
 8. HotelsCombined, en iyi fiyatı sunan HotelsCombined katılımcısı rezervasyon sağlayıcısından bulunan fiyat ile düşük fiyat arasındaki farkın ödemesini, sadece HotelsCombined katılımcısı sağlayıcı ile yaptığınız rezervasyonunuzun tamamlandığı ve iptal edilmediği ve rezervasyonu yaptırıp gitmemek gibi bir hususun olmadığı durumlarda yapacaktır.
 9. "En İyi Fiyat Garantisi" üyelik paketleri, aynı otelde sık sık kalma, müşteri sadakat puanları veya diğer "ödül" tipi programlar veya rezervasyonun yapıldığı otelin özel promosyonları ya da bunların kombinasyonları ile alınan otel odaları için geçerli değildir. Otel adının, rezervasyonun tamamlanmasına kadar saklı tutulduğu diğer sitelerdeki düşük fiyatlar da bu garantinin dışındadır.
 10. Eğer talebiniz geçerli görülürse "Fiyat Farkı Ödemesi", HotelsCombined'da listelenmiş en iyi fiyatı sunan rezervasyon sağlayıcısı ile rezervasyonunuzun bittiği tarihi takip eden 30 gün içinde yapılacaktır.
 11. Ödeme PayPal hesaplarına yapılabilir.

Otel Ara

Oda 1:

2 Yetişkin konfigürasyonu değiştirin

Ara

Biz daha çok otel buluruz

Basit bir aramayla en iyi seyahat sitelerini karşılaştırın ve tam olarak aradığınız şeyi bulun. İnanılmaz kolay.

En iyi fiyat garantisi

Rezervasyon ücreti yok, fiyat artışı yok. Bu size sözümüz.

Gezginler bizi çok seviyor

Geçen yıl 400 milyondan fazla kişi, en iyi otel fırsatını bulma konusunda bize güvendi.

© 2021