Aramanızı Belirginleştirin

Yıldız sayısı
Konuk Değerlendirmesi
Tüm filtreleri göster

Kapadokya içindeki Popüler Oteller

Yıldız sayısına göre filtrele
Tüm filtreler
Divan City Kayseri
8,9 Mükemmel

Şehir merkezine 4,7 km uzaklıkta, Kayseri Haritada göster

Mükemmel26 eğerlendirmeye göre
8,9

Divan City Kayseri, Kayseri şehir merkezinde yer almaktadır ve misafirlerine ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet sağlamaktadır. Tesis ayrıca toplantı odaları ve 24 saat iş merkezi olanaklarını sunmaktadır.

Kayakapi Premium Caves Cappadocia
9,3 Mükemmel

Şehir merkezine 1,0 km uzaklıkta, Ürgüp Haritada göster

Mükemmel163 eğerlendirmeye göre
9,3

Kayakapı Premium Caves Cappadocia, Ürgüp şehir merkezinde konumlanmaktadır ve konuklarına ücretsiz kablosuz internet sağlamaktadır. Otel, Göreme Ulusal Parkı bölgesine sadece bir kaç dakika uzaklıkta, doğa ile iç içe olmak isteyen misafirler için mükemmel bir mekan sağlamaktadır.

Floria Hotel

Şehir merkezine 1,3 km uzaklıkta, Ürgüp Haritada göster

Mükemmel bir konumda yer alan ve açık havuz olanağı sağlayan bu otel, ayrıca Göreme bölgesinden kısa bir sürüş mesafesinde bulunmaktadır. Tesiste konaklayan misafirler, otelde konakladıkları süre boyunca ücretsiz Wi-Fi bağlantısı fırsatının keyfini çıkarabilirler.

Dilek Kaya Hotel - Special Class
10,0 Mükemmel

Şehir merkezine 0,6 km uzaklıkta, Ortahisar Haritada göster

Mükemmel1 eğerlendirmeye göre
10,0

Açık havuz ve sauna olanağı sunan Dilek Kaya Otel, bir tesise ve Kapadokya manzarasına da sahiptir. Otel, Göreme Ulusal Parkı bölgesine yalnızca bir kaç adım uzaklıkta, doğa ile iç içe olmak isteyen misafirler için mükemmel bir mekan sunmaktadır.

Yunak Evleri - Special Class
9,2 Mükemmel

Şehir merkezine 0,7 km uzaklıkta, Ürgüp Haritada göster

Mükemmel703 eğerlendirmeye göre
9,2

Yunak Evleri Otel Ürgüp, Kayakapı bölgesine 10 dakikadan daha az bir yürüyüş mesafesinde bulunmakta olup açık havuz fırsatı da sunmaktadır. Otel, Ürgüp şehrinin tanınmış turistik atraksiyonlarına yalnızca bir kaç adım uzaklıkta yer almaktadır.

Acropolis Cave Suite
9,1 Mükemmel

Şehir merkezine 1,1 km uzaklıkta, Ürgüp Haritada göster

Mükemmel25 eğerlendirmeye göre
9,1

Acropolis Cave Suite, Ürgüp şehir merkezinde konumlanmakta olup misafirlerine ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet sunmaktadır. Otel, Göreme Ulusal Parkı bölgesine yalnızca bir kaç adım uzaklıkta, doğaya geri dönüş yapmak isteyen misafirler için muhteşem bir mekan sunmaktadır.

Travellers Cave Pension
8,9 Mükemmel

Şehir merkezine 0,6 km uzaklıkta, Göreme Haritada göster

Mükemmel826 eğerlendirmeye göre
8,9

Travellers Cave Pension Göreme, Göreme şehir merkezinde yer almakta olup konuklarına ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet sağlamaktadır. Otel, Göreme Ulusal Parkı bölgesine sadece bir kaç dakika uzaklıkta, doğa ile çevrili bir alanda yaşamak isteyen misafirler için mükemmel bir mekan sunmaktadır.

Sacred House
9,3 Mükemmel

Şehir merkezine 0,4 km uzaklıkta, Ürgüp Haritada göster

Mükemmel116 eğerlendirmeye göre
9,3

Sacred House Otel Ürgüp, Ürgüp şehir merkezinde konumlanmaktadır ve konuklarına ücretsiz kablosuz internet ve kapalı havuz sunmaktadır. Hızlı otel giriş/çıkış işlemleri, kütüphane ve sauna, bu lüks otelin sunduğu çok çeşitli olanaklar arasındadır.

Antik Cave House
9,1 Mükemmel

Şehir merkezine 1,0 km uzaklıkta, Ürgüp Haritada göster

Mükemmel34 eğerlendirmeye göre
9,1

Popüler bir konuma sahip olan Antik Cave House, Ürgüp manzarasına sahip olmakta olup çok sayıda yemek seçeneğine yakın bir mesafede bulunmaktadır. Otel, Göreme Ulusal Parkı bölgesine yalnızca bir kaç dakika uzaklıkta, doğa ile çevrili bir alanda yaşamak isteyen konuklar için mükemmel bir mekandır.

Otel Mustafa

Şehir merkezine 1,3 km uzaklıkta, Ürgüp Haritada göster

Mustafa Otel Ürgüp, Türk hamamı, sauna ve açık havuz yanı sıra güneşlenmek için güverte, ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet ve hızlı otel giriş/çıkış işlemleri sağlamaktadır. Otel, Göreme Ulusal Parkı bölgesine yalnızca bir kaç dakika uzaklıkta, doğaya geri dönüş yapmak isteyen konuklar için muhteşem bir tesis sağlamaktadır.

Kapadokya içinde en yüksek puana sahip oteller

Tümünü (912 otel) göster
1
Tekkaya Cave Hotel
9,3 Mükemmel

Şehir merkezine 0,6 km uzaklıkta, Göreme Haritada göster

Göreme şehrinde yer alan Tekkaya Cave Hotel, Ürgüp bölgesine kolay bir sürüş mesafesinde yer almakta olup ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet, hızlı otel giriş/çıkış işlemleri ve yüzme havuzu sağlamaktadır. Otel, Göreme Ulusal Parkı bölgesine yalnızca bir kaç dakika uzaklıkta, doğaya geri dönüş yapmak isteyen konuklar için muhteşem bir tesis sağlamaktadır.

2
The Cove Cappadocia
10,0 Mükemmel

Şehir merkezine 0,6 km uzaklıkta, Ürgüp Haritada göster

The Cove Cappadocia, Ürgüp şehir merkezinde yer almakta olup konuklarına ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet sağlamaktadır. Yüzme havuzu fırsatı sunan bu otel, Göreme ve Uçhisar bölgelerinden rahat bir sürüş mesafesinde bulunmaktadır.

3
Rox Cappadocia
9,3 Mükemmel

Şehir merkezine 0,6 km uzaklıkta, Uçhisar Haritada göster

Göreme Ulusal Parkı içerisinde konumlanan bu özgün otel, dinlendirici bir tatil için harika bir tercihtir. Tesis ayrıca çamaşır yıkama hizmetleri, çatı terası ve havaalanı servisi imkanlarını sağlamaktadır.

4
Gul Konaklari - Sinasos - Special Class
9,3 Mükemmel

Şehir merkezine 16,7 km uzaklıkta, Nevşehir Haritada göster

Gül Konakları Sinasos Nevşehir, Mustafapaşa şehir merkezinde yer almakta olup konuklarına ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet sağlamaktadır. Tesis ayrıca havaalanı servisi, toplantı odaları ve hızlı otel giriş/çıkış işlemleri olanaklarını sunmaktadır.

5
Radisson Blu Hotel, Kayseri
9,4 Mükemmel

Şehir merkezine 1,3 km uzaklıkta, Kayseri Haritada göster

Radisson Blu Hotel Kayseri, Kayseri şehri merkezinde yer almaktadır ve misafirleri için aynı zamanda Türk hamamı, kapalı havuz ve çatı terası fırsatı sağlamaktadır. Bu otel çocuk havuzu, sauna ve vale park hizmeti olanakları sunmaktadır.

6
Uchisar Kaya Otel
8,8 Mükemmel

Şehir merkezine 1,0 km uzaklıkta, Uçhisar Haritada göster

Kapadokya bölgesine sadece kısa bir sürüş mesafesinde konumlanan Üçhisar Kaya Otel, sauna ve Türk hamamı ile birlikte günlük spa merkezi, kapalı ve açık yüzme havuzları bulundurmaktadır. Tesis, klimalı odalarda 4 yıldızlı bir konaklama olanağı sağlamaktadır.

7
Ibis Kayseri
8,5 Mükemmel

Şehir merkezine 1,1 km uzaklıkta, Kayseri Haritada göster

Içeride ve dışarıda kayak imkanı olanağına sahip İbis Hotel Kayseri, misafirleri için 3 yıldızlı, premium bir konaklama hizmeti sağlamaktadır. Çamaşır yıkama hizmetleri, hızlı otel giriş/çıkış işlemleri ve Ortak kullanım alanlarda kablosuz internet, bu modern otelin sağladığı çok sayıdaki olanağa dahildir.

8
Walnut House
8,6 Mükemmel

Şehir merkezine 0,3 km uzaklıkta, Göreme Haritada göster

Göreme şehrinde yer alan Walnut House Otel Göreme, Ürgüp bölgesine kolay bir sürüş mesafesinde yer almakta olup ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet, ücretsiz servis hizmeti ve hızlı otel giriş/çıkış işlemleri sağlamaktadır. Otel, Göreme Ulusal Parkı bölgesine yalnızca bir kaç adım uzaklıkta, doğa ile iç içe olmak isteyen konuklar için mükemmel bir mekan sağlamaktadır.

İç Anadolu Bölgesi, Kapadokya içindeki en ucuz oteller

Tümünü (912 otel) göster
Hostel Terra Vista
9,0 Mükemmel

Şehir merkezine 0,3 km uzaklıkta, Göreme Haritada göster

Zelve Açık Hava Müzesi bölgesinden sadece kısa bir sürüş mesafesinde bulunan Dora Motel Pansiyon Nevşehir, bir mekan olmasının yanı sıra Göreme ve Göreme manzarasına da ev sahipliği yapmaktadır. Otel, Göreme Ulusal Parkı bölgesine yalnızca bir kaç adım uzaklıkta, doğa ile iç içe olmak isteyen konuklar için muhteşem bir mekandır.

₺ 53
Gecelik ortalama
Ali's Guest House

Şehir merkezine 0,4 km uzaklıkta, Göreme Haritada göster

Ali's Guest House, Göreme şehir merkezinde yer almaktadır ve misafirlerine ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet sağlamaktadır. Otel, Göreme Ulusal Parkı bölgesine yalnızca bir kaç dakika uzaklıkta, doğa ile iç içe olmak isteyen misafirler için mükemmel bir mekandır.

₺ 53
Gecelik ortalama
Emre's Stone House
8,9 Mükemmel

Şehir merkezine 0,1 km uzaklıkta, Göreme Haritada göster

Göreme şehrinde yer alan Emre's Stone House, Ürgüp bölgesine kolay bir sürüş mesafesinde yer almakta olup çamaşır yıkama hizmetleri, yüzme havuzu ve ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet sağlamaktadır. Otel, Göreme Ulusal Parkı bölgesine sadece bir kaç dakika uzaklıkta, doğa ile çevrili bir alanda yaşamak isteyen konuklar için mükemmel bir tesis sağlamaktadır.

₺ 113
Gecelik ortalama
Mevlana Cave Hotel
9,1 Mükemmel

Şehir merkezine 10,6 km uzaklıkta, Nevşehir Haritada göster

Mevlana Cave Hotel, Göreme şehir merkezinde yer almaktadır ve konuklarına ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet sağlamaktadır. Otel, Göreme Ulusal Parkı bölgesine sadece bir kaç adım uzaklıkta, doğa ile çevrili bir alanda yaşamak isteyen misafirler için mükemmel bir tesis sağlamaktadır.

₺ 120
Gecelik ortalama
Buyuk Hotel
9,2 Mükemmel

Şehir merkezine 1,6 km uzaklıkta, Kayseri Haritada göster

Büyük Otel Kayseri, Kayseri şehir merkezinde konumlanmakta olup konuklarına ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet sunmaktadır. Tesis ayrıca oda servisi, kasa ve hızlı otel giriş/çıkış işlemleri imkanlarını sağlamaktadır.

₺ 128
Gecelik ortalama
Nature Park Cave Hotel
8,8 Mükemmel

Şehir merkezine 0,6 km uzaklıkta, Göreme Haritada göster

Ünlü turistik bölgeler, butikler ve yemek alternatifleri arasında bulunan Nature Park Cave Otel Göreme, Göreme şehri ve çevresini dolaşmak isteyen misafirler için muhteşem bir tesistir. Otel, Göreme Ulusal Parkı bölgesine sadece bir kaç adım uzaklıkta, doğa ile iç içe olmak isteyen konuklar için mükemmel bir mekan sunmaktadır.

₺ 135
Gecelik ortalama
Travellers Cave Pension
8,9 Mükemmel

Şehir merkezine 0,6 km uzaklıkta, Göreme Haritada göster

Travellers Cave Pension Göreme, Göreme şehir merkezinde yer almakta olup konuklarına ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet sağlamaktadır. Otel, Göreme Ulusal Parkı bölgesine sadece bir kaç dakika uzaklıkta, doğa ile çevrili bir alanda yaşamak isteyen misafirler için mükemmel bir mekan sunmaktadır.

₺ 143
Gecelik ortalama
Sena Hotels
7,6 İyi

Şehir merkezine 0,4 km uzaklıkta, Ürgüp Haritada göster

Otel Feza, Ürgüp şehir merkezinde yer almakta olup konuklarına ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet sağlamaktadır. Otel, Göreme Ulusal Parkı bölgesine sadece bir kaç adım uzaklıkta, doğa ile iç içe olmak isteyen misafirler için muhteşem bir mekandır.

₺ 150
Gecelik ortalama

Kapadokya içindeki otellerin fiyatları

2 yıldız ve altı

₺ 53 - ₺ 8.840

1. En popüler

Sena Hotels
7,6 İyi
₺ 150
Gecelik ortalama

2. En popüler

Hermes Cave Hotel
9,3 Mükemmel
₺ 797
Gecelik ortalama

En uygun

Hostel Terra Vista
9,0 Mükemmel
₺ 53
Gecelik ortalama
3 yıldız

₺ 53 - ₺ 714

1. En popüler

₺ 338
Gecelik ortalama

2. En popüler

Buyuk Hotel
9,2 Mükemmel
₺ 128
Gecelik ortalama

En uygun

Mevlana Cave Hotel
9,1 Mükemmel
₺ 120
Gecelik ortalama
4 yıldız ve üstü

₺ 241 - ₺ 2.082

1. En popüler

₺ 353
Gecelik ortalama

2. En popüler

Sultan Cave Suites
8,8 Mükemmel
₺ 669
Gecelik ortalama

En uygun

Urgup Konak Hotel
9,5 Mükemmel
₺ 241
Gecelik ortalama

Sonn 24 saat içinde HotelsCombined kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar.

Kapadokya içinde nerede kalınır

Kapadokya seyahati SSS

  • Cappadocia içindeki en iyi konaklama yeri neresidir?

    Cappadocia içinde gezmeye değer çok sayıda yer bulunmaktadır.Göreme, Nevşehir ve Ürgüp, kullanıcılarımız arasındaki en popüler yerlerdendir.

  • Cappadocia içindeki en iyi oteller hangileridir?

    Holiday Inn Kayseri - Duvenonu (149 değerlendirme üzerinden 9,0/10 puan), Sultan Cave Suites (1.137 değerlendirme üzerinden 8,8/10 puan) ve Mevlana Cave Hotel (128 değerlendirme üzerinden 9,0/10 puan), Cappadocia içinde oldukça yüksek puana sahip konaklama tesisleridir.