İtalya, Casertaki Kiralık Tatil Evleri

Yüzlerce seyahat sitesinden İtalya, Casertaki kiralık tatil evlerini arayın, karşılaştırın ve tasarruf edin

Caserta, Caserta ili, İtalya
25 Haz — 26 Haz2
Caserta, Caserta ili, İtalya
25.6 Cmt
26.6 Paz
...ve daha fazlası
İtalya içindeki popüler şehirlerdeki hoteller
Popüler İtalya şehirlerdeki kiralık tatil evleri

Caserta içinde konaklamak hakkında SSS

  • Caserta içindeki kiralık tatil evlerinin fiyatları ne kadardır?

    Caserta kiralık tatil evlerinin gecelik ortalama ücreti ₺ 1.164 civarındadır fakat bazı kullanıcılarımız gecelik ₺ 691 gibi düşük bir fiyata kiralık tatil evi buldu. Caserta içindeki bir kiralık tatil evi için gecelik ₺ 1.085 veya altı iyi bir fırsat olacaktır. Nisan ayında fiyatların daha yüksek ve yılın en ucuz ayı olan Haziran ayında fiyatların daha düşük olabileceğini unutmayın.

  • Konaklama için Caserta şehrinin en iyi bölgesi neresidir?

    Kullanıcı verilerimize göre Centro Storico, Caserta şehrinde konaklayabileceğiniz en iyi bölge. Geçtiğimiz yıl içinde Caserta kiralık tatil evlerini arayan kullanıcılarımızdan %100 oranlık bir kısmı Centro Storico semti için arama yaptı. Napolidays Toledo Apartment By Dimorra, Caserta şehrinde Centro Storico bölgesindeki en popüler kiralık tatil evidir.

  • Caserta içinde Konuk evi kiralık tatil evleri var mı?

    Caserta içinde 11 Konuk evi kiralık tatil evi mevcuttur. Kullanıcı verilerimize göre Top Floor en popüler kiralık tatil evidir - bu sebeple Caserta içindeki diğer Konuk evi seçeneklerine bakmadan önce seyahat tarihleriniz için bu tesisin müsaitliğini kontrol etmenizi öneririz.