Romanya, Kaloşvarki Kiralık Tatil Evleri

Yüzlerce seyahat sitesinden Romanya, Kaloşvarki kiralık tatil evlerini arayın, karşılaştırın ve tasarruf edin

Kaloşvar, Romanya
9 Ağu — 10 Ağu2
Kaloşvar, Romanya
9.8 Sal
10.8 Çar
...ve daha fazlası

Kaloşvar içinde nerede kalınır?

Popüler Romanya şehirlerdeki kiralık tatil evleri
Romanya içindeki popüler şehirlerdeki hoteller

Kaloşvar içinde konaklamak hakkında SSS

 • Kaloşvar içindeki kiralık tatil evlerinin fiyatları ne kadardır?

  Kaloşvar kiralık tatil evlerinin gecelik ortalama ücreti ₺ 744 civarındadır fakat bazı kullanıcılarımız gecelik ₺ 327 gibi düşük bir fiyata kiralık tatil evi buldu. Kaloşvar içindeki bir kiralık tatil evi için gecelik ₺ 612 veya altı iyi bir fırsat olacaktır. Ağustos ayında fiyatların daha yüksek ve yılın en ucuz ayı olan Aralık ayında fiyatların daha düşük olabileceğini unutmayın.

 • Kaloşvar Napoca Havalimanı noktasına en yakın kiralık tatil evi hangisidir?

  Kaloşvar içinde Kaloşvar Napoca Havalimanı civarında bir kiralık tatil evi bakıyorsanız 7,3 km uzaklıktaki Johnny Residence en yakın seçenektir.

 • Konaklama için Kaloşvar şehrinin en iyi bölgesi neresidir?

  Kullanıcı verilerimize göre Centru, Kaloşvar şehrinde konaklayabileceğiniz en iyi bölge. Geçtiğimiz yıl içinde Kaloşvar kiralık tatil evlerini arayan kullanıcılarımızdan %100 oranlık bir kısmı Centru semti için arama yaptı. Casa Aria, Kaloşvar şehrinde Centru bölgesindeki en popüler kiralık tatil evidir.

 • Kaloşvar içinde Apart Otel kiralık tatil evleri var mı?

  Kaloşvar içinde 33 Apart Otel kiralık tatil evi mevcuttur. Kullanıcı verilerimize göre Residence iL Lago en popüler kiralık tatil evidir - bu sebeple Kaloşvar içindeki diğer Apart Otel seçeneklerine bakmadan önce seyahat tarihleriniz için bu tesisin müsaitliğini kontrol etmenizi öneririz.