Aramanızı Belirginleştirin

Yıldız sayısı
Konuk Değerlendirmesi
Tüm filtreleri göster

Formosa Boulevard Metro Station yakınındaki Popüler Oteller

Yıldız sayısına göre filtrele
Tüm filtreler
Harmonious Hotel
8,1 Mükemmel

Şehir merkezine 2,3 km uzaklıkta, Kaohsiung Haritada göster

Mükemmel321 eğerlendirmeye göre
8,1

Harmonious Hotel, Kaohsiung City şehri içerisinde zarif bir konaklama imkanı sunmakta olup CartonKing Kaohsiung Station ve Kaohsiung Railway Station bölgesinden 10 dakika yürüyüş mesafesindedir. Otel, ideal olarak şehir merkezinde konumlanmaktadır.

Kindness Hotel Xiong Zhong
8,6 Mükemmel

Şehir merkezine 2,8 km uzaklıkta, Kaohsiung Haritada göster

Mükemmel1.068 eğerlendirmeye göre
8,6

CartonKing Kaohsiung Station noktasına sadece beş dakika yürüme mesafesinde konumlanan Kindness Hotel Xiong Zhong Branch, Kaohsiung City seyahatiniz boyunca ideal bir konaklama imkanı sağlamaktadır. Otel, ideal olarak şehir merkezinde yer almaktadır.

Royal Group Hotel Chang Chien Branch
8,2 Mükemmel

Şehir merkezine 2,6 km uzaklıkta, Kaohsiung Haritada göster

Mükemmel1.147 eğerlendirmeye göre
8,2

CartonKing Kaohsiung Station bölgesine yalnızca beş dakika yürüyüş mesafesinde yer alan Royal Group Hotel Chang Chien Branch, Kaohsiung City şehrinde konaklamak isteyen misafirlerine muhteşem bir mekan sağlamaktadır. Otel, ideal olarak şehir merkezinde bulunmaktadır.

Royal Group Hotel Chun Shan Branch
8,1 Mükemmel

Şehir merkezine 1,0 km uzaklıkta, Kaohsiung Haritada göster

Mükemmel543 eğerlendirmeye göre
8,1

Royal Group Hotel Chun Shan Branch, Kaohsiung City şehir merkezinde konumlanmaktadır ve misafirlerine ücretsiz kablosuz internet sunmaktadır. Tesis, klimalı odalarda 3 yıldızlı bir konaklama imkanı sağlamaktadır.

With Inn Hostel
9,1 Mükemmel

Şehir merkezine 1,4 km uzaklıkta, Kaohsiung Haritada göster

Mükemmel271 eğerlendirmeye göre
9,1

Yeni restore edilen bu geleneksel hostel, Kaohsiung City şehrinin tam merkezinde konumlanmakta olup modern imkanlar sunan odalar sağlamaktadır. Tesis ayrıca çatı terası, ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet ve hızlı otel giriş/çıkış işlemleri olanaklarını sunmaktadır.

Goshen Hotel
7,1 İyi

Şehir merkezine 2,8 km uzaklıkta, Kaohsiung Haritada göster

İyi1.237 eğerlendirmeye göre
7,1

Goshen Hotel, Kaohsiung City şehrinin kalbinde bulunmakta olup Kaohsiung Railway Station ve CartonKing Kaohsiung Station bölgesine yalnızca birkaç dakika uzaklıkta yer almaktadır. Tesis ayrıca hızlı otel giriş/çıkış işlemleri, 24 saat resepsiyon ve ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet olanaklarını sunmaktadır.

Kung Shang Design Hotel
8,5 Mükemmel

Şehir merkezine 2,2 km uzaklıkta, Kaohsiung Haritada göster

Mükemmel2.575 eğerlendirmeye göre
8,5

Kung Shang Design Hotel, Kaohsiung City şehrinin merkezinde konumlanmakta olup CartonKing Kaohsiung Station bölgesine sadece 10 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Tesis ayrıca hızlı otel giriş/çıkış işlemleri, ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet ve kafeterya olanaklarını sunmaktadır.

Royal Group Hotel Ho Yi Branch
7,9 İyi

Şehir merkezine 3,1 km uzaklıkta, Kaohsiung Haritada göster

İyi372 eğerlendirmeye göre
7,9

Royal Group Hotel Ho Yi Branch, Kaohsiung City şehri içerisinde keyifli bir konaklama fırsatı sağlamakta olup CartonKing Kaohsiung Station bölgesinden kısa bir yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Otel, ideal olarak şehir merkezinde konumlanmaktadır.

Howard Plaza Hotel Kaohsiung
8,7 Mükemmel

Şehir merkezine 2,0 km uzaklıkta, Kaohsiung Haritada göster

Mükemmel3.980 eğerlendirmeye göre
8,7

Stratejik olarak şehir merkezinin tam kalbinde yer alan bu 5 yıldızlı otel, Kaohsiung City içinde harika bir konuma sahiptir. Tesis ayrıca çocuk kulübü, çocuk havuzu ve açık havuz olanaklarını sağlamaktadır.

Kiwi Express Hotel - Kaohsiung Station
7,4 İyi

Şehir merkezine 3,0 km uzaklıkta, Kaohsiung Haritada göster

İyi1.756 eğerlendirmeye göre
7,4

Kiwi Express Hotel - Kaohsiung Station, Kaohsiung City şehrinin kalbinde konumlanmakta olup CartonKing Kaohsiung Station bölgesine sadece bir taş atımı uzaklıkta yer almaktadır. Tesis ayrıca hızlı otel giriş/çıkış işlemleri, tur danışma ve ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet imkanlarını sağlamaktadır.

Formosa Boulevard Metro Station otelleri için rezervasyon tüyoları

En ucuz ay:Kasım
En pahalı ay:Kasım
Formosa Boulevard Metro Station için ortalama fiyat:₺ 270/gecelik
Bulunan en ucuz fiyat:₺ 270/gecelik
En ucuz gün:Cumartesi
En pahalı gün:Cumartesi
₺ 270 - ₺ 270
3 yıldıza sahip bir otel için gecelik ortalama fiyat. Fiyatlar sabit olmayıp zamanla değişebilir.
₺ 270 - ₺ 270
3 yıldıza sahip bir otel için gecelik ortalama fiyat. Fiyatlar sabit olmayıp zamanla değişebilir.

Formosa Boulevard Metro Station yakınında en yüksek puana sahip oteller

Tümünü ( otel) göster
1
Hooray Boutique Hotel
8,0 Mükemmel

Şehir merkezine 3,3 km uzaklıkta, Kaohsiung Haritada göster

Hooray Boutique Hotel, Kaohsiung City şehrinde yer almaktadır ve Kaohsiung Li De Baseball Stadium ve International Convention Center Kaohsiung dahil olmak üzere yerel cazibe merkezlerine kısa bir yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Konuklar ayrıca tesisin her tarafında ücretsiz internet erişiminden yararlanabilirler.

2
The Cloud Hotel
8,5 Mükemmel

Şehir merkezine 2,3 km uzaklıkta, Kaohsiung Haritada göster

CartonKing Kaohsiung Station bölgesine sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan The Cloud Hotel, harika konumu ile Kaohsiung City şehrini ziyaret etmek için muhteşem bir mekan sunmaktadır. Han, ideal olarak şehir merkezinde bulunmaktadır.

3
Riverside Hotel
8,0 Mükemmel

Şehir merkezine 2,6 km uzaklıkta, Kaohsiung Haritada göster

CartonKing Kaohsiung Station bölgesine sadece beş dakika yürüme mesafesinde yer alan Riverside Hotel Kaohsiung City, Kaohsiung City şehrinde bulunduğunuz süre boyunca harika bir konaklama imkanı sağlamaktadır. Otel, ideal olarak şehir merkezinde yer almaktadır.

4
Just Sleep Kaohsiung Station
8,9 Mükemmel

Şehir merkezine 2,4 km uzaklıkta, Kaohsiung Haritada göster

CartonKing Kaohsiung Station noktasına sadece beş dakikalık bir yürüyüş mesafesinde yer alan Just Sleep Kaohsiung Station, Kaohsiung City şehrinde bulunduğunuz süre boyunca ideal bir konaklama imkanı sağlamaktadır. Otel, ideal olarak şehir merkezinde konumlanmaktadır.

5
Ambassador Hotel Kaohsiung
8,5 Mükemmel

Şehir merkezine 2,4 km uzaklıkta, Kaohsiung Haritada göster

Merkezde konumlanan The Ambassador Hotel Kaohsiung, Kaohsiung City içindeki popüler turistik yerlerine rahatça erişim fırsatı sağlamaktadır. Shoushan manzarasına hakim otel, açık havuz, ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet ve sauna dahi olmak üzere çok sayıda imkan sunmaktadır.

6
Kindness Hotel - Kaohsiung Main Station
9,3 Mükemmel

Şehir merkezine 2,5 km uzaklıkta, Kaohsiung Haritada göster

Kindness Hotel - Kaohsiung Main Station, Kaohsiung City şehrinin tam kalbinde bulunmakta olup Kaohsiung Railway Station ve CartonKing Kaohsiung Station bölgesine sadece bir taş atımı uzaklıkta yer almaktadır. Konuklar ayrıca işletmenin her tarafında ücretsiz internet bağlantısından yararlanabilirler.

7
Hotel Dua
9,1 Mükemmel

Şehir merkezine 1,8 km uzaklıkta, Kaohsiung Haritada göster

Stratejik olarak şehir merkezinin tam kalbinde yer alan bu 4 yıldızlı otel, Kaohsiung City içinde harika bir konuma sahiptir. Odalar klimalıdır ve ücretsiz olarak Wi-Fi erişimi bulundurmaktadır.

8
Kindness Hotel-Qixian
9,1 Mükemmel

Şehir merkezine 2,5 km uzaklıkta, Kaohsiung Haritada göster

CartonKing Kaohsiung Station bölgesine sadece beş dakika yürüyüş mesafesinde yer alan Kindness Hotel-Qixian, Kaohsiung City şehrini ziyaret etmek isteyen konuklarına muhteşem bir mekan sağlamaktadır. Otel, ideal olarak şehir merkezinde bulunmaktadır.

Sinsing District, Formosa Boulevard Metro Station yakınındaki en ucuz oteller

Tümünü ( otel) göster
Rui Gu Hotel
6,6 İyi

Şehir merkezine 1,9 km uzaklıkta, Kaohsiung Haritada göster

Stratejik olarak şehir merkezinin tam kalbinde yer alan bu 3 yıldızlı otel, Kaohsiung City içinde mükemmel bir konuma sahiptir. Tesiste konaklayan misafirler, otelde konakladıkları süre boyunca ücretsiz kablosuz internet bağlantısı imkanının tadını çıkarabilirler.

₺ 68
Gecelik ortalama
Backpacker 41 Hostel - Kaohsiung
8,6 Mükemmel

Şehir merkezine 0,9 km uzaklıkta, Kaohsiung Haritada göster

Sanduo Shopping District Metro Station bölgesine sadece beş dakikalık bir yürüyüş mesafesinde konumlanmakta olan Backpacker 41 Hostel - Kaohsiung, Kaohsiung City şehrinde bulunduğunuz süre boyunca mükemmel bir konaklama imkanı sunmaktadır. Tesis ayrıca bagaj muhafazası, ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet ve teras olanaklarını sağlamaktadır.

₺ 90
Gecelik ortalama
D'Well Hostel
8,8 Mükemmel

Şehir merkezine 0,7 km uzaklıkta, Kaohsiung Haritada göster

Sanduo Shopping District Metro Station bölgesine sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde konumlanan D'well Hostel, Kaohsiung City şehrinde bulunduğunuz süre boyunca mükemmel bir konaklama imkanı sunmaktadır. Tesis ayrıca hızlı otel giriş/çıkış işlemleri, ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet ve bisiklet kiralama olanaklarını sağlamaktadır.

₺ 90
Gecelik ortalama
Knock Knock Hostel
8,6 Mükemmel

Şehir merkezine 3,6 km uzaklıkta, Kaohsiung Haritada göster

Kaohsiung Railway Station bölgesine 20 dakika yürüyüş mesafesinde konumlanan Knock Knock Hostel Kaohsiung City, misafirlerine Kaohsiung City seyahatleri için ideal bir çıkış noktası sunmaktadır. Hostel, ideal olarak şehir merkezinde konumlanmaktadır.

₺ 90
Gecelik ortalama
Pathways Hostel
8,5 Mükemmel

Şehir merkezine 1,2 km uzaklıkta, Kaohsiung Haritada göster

Sanduo Shopping District Metro Station bölgesine sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan Pathways Hostel, Kaohsiung City şehrinde konaklamak isteyen konuklarına harika bir mekan sunmaktadır. Tesiste konaklayan misafirler, otelde konakladıkları süre boyunca ücretsiz Wi-Fi bağlantısı fırsatının tadını çıkarabilirler.

₺ 98
Gecelik ortalama
With Inn Hostel
9,1 Mükemmel

Şehir merkezine 1,4 km uzaklıkta, Kaohsiung Haritada göster

Yeni restore edilen bu geleneksel hostel, Kaohsiung City şehrinin tam merkezinde konumlanmakta olup modern imkanlar sunan odalar sağlamaktadır. Tesis ayrıca çatı terası, ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet ve hızlı otel giriş/çıkış işlemleri olanaklarını sunmaktadır.

₺ 105
Gecelik ortalama
Chao She Hotel
7,9 İyi

Şehir merkezine 2,9 km uzaklıkta, Kaohsiung Haritada göster

Stratejik olarak şehir merkezinde yer alan bu 3 yıldızlı otel, Kaohsiung City içinde mükemmel bir konuma sahiptir. Tesis ayrıca hızlı otel giriş/çıkış işlemleri, ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet ve 24 saat resepsiyon imkanlarını sağlamaktadır.

₺ 105
Gecelik ortalama
Tripgg Hostel
9,0 Mükemmel

Şehir merkezine 2,1 km uzaklıkta, Kaohsiung Haritada göster

Kaohsiung Railway Station bölgesine yürüyüş mesafesinde konumlanmakta olan Trip GG Hostel, Kaohsiung City şehrini gezmek isteyen misafirler için ideal bir konaklama imkanı sağlamaktadır. Hostel, ideal olarak şehir merkezinde bulunmaktadır.

₺ 105
Gecelik ortalama

Formosa Boulevard Metro Station yakınındaki otellerin fiyatları

2 yıldız ve altı

₺ 120 - ₺ 286

1. En popüler

₺ 188
Gecelik ortalama

2. En popüler

₺ 120
Gecelik ortalama

En uygun

Centre Hotel
7,0 İyi
₺ 120
Gecelik ortalama
3 yıldız

₺ 68 - ₺ 1.681

1. En popüler

₺ 105
Gecelik ortalama

2. En popüler

₺ 1.681
Gecelik ortalama

En uygun

Rui Gu Hotel
6,6 İyi
₺ 68
Gecelik ortalama
4 yıldız ve üstü

₺ 293 - ₺ 1.188

1. En popüler

₺ 579
Gecelik ortalama

2. En popüler

Grand Hi Lai Hotel
8,9 Mükemmel
₺ 1.188
Gecelik ortalama
₺ 293
Gecelik ortalama

Sonn 24 saat içinde HotelsCombined kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar.

Formosa Boulevard Metro Station yakınında nerede kalınır

Formosa Boulevard Metro Station seyahati SSS

  • Formosa Boulevard Metro Station yakınındaki en iyi oteller hangileridir?

    3.215 değerlendirmeye göre Centre Hotel, 10 üzerinden ortalama 7,0 puana sahiptir. 3.976 değerlendirme üzerinden ortalama 8,7/10 puan alan Howard Plaza Hotel Kaohsiung, değerlendirebileceğiniz diğer bir konaklama tesisi alternatifidir. Ayrıca, 2.199 değerlendirmeye göre 8,9/10 puana sahip Grand Hi Lai Hotel, harika alternatifler arasındadır.