İtalya, Pompeiki Kiralık Tatil Evleri

Yüzlerce seyahat sitesinden İtalya, Pompeiki kiralık tatil evlerini arayın, karşılaştırın ve tasarruf edin

Pompei, Napoli ili, İtalya
1 Tem — 2 Tem2
Pompei, Napoli ili, İtalya
1.7 Cum
2.7 Cmt
...ve daha fazlası
İtalya içindeki popüler şehirlerdeki hoteller
Popüler İtalya şehirlerdeki kiralık tatil evleri

Pompei içinde konaklamak hakkında SSS

  • Pompei içindeki kiralık tatil evlerinin fiyatları ne kadardır?

    Pompei kiralık tatil evlerinin gecelik ortalama ücreti ₺ 1.078 civarındadır fakat bazı kullanıcılarımız gecelik ₺ 517 gibi düşük bir fiyata kiralık tatil evi buldu. Pompei içindeki bir kiralık tatil evi için gecelik ₺ 1.040 veya altı iyi bir fırsat olacaktır. Nisan ayında fiyatların daha yüksek ve yılın en ucuz ayı olan Ocak ayında fiyatların daha düşük olabileceğini unutmayın.

  • Konaklama için Pompei şehrinin en iyi bölgesi neresidir?

    Kullanıcı verilerimize göre Centro Storico, Pompei şehrinde konaklayabileceğiniz en iyi bölge. Geçtiğimiz yıl içinde Pompei kiralık tatil evlerini arayan kullanıcılarımızdan %100 oranlık bir kısmı Centro Storico semti için arama yaptı. Napolidays Toledo Apartment By Dimorra, Pompei şehrinde Centro Storico bölgesindeki en popüler kiralık tatil evidir.

  • Pompei içinde Misafirhane kiralık tatil evleri var mı?

    Pompei içinde 7 Misafirhane kiralık tatil evi mevcuttur. Kullanıcı verilerimize göre Inn Naples Airport en popüler kiralık tatil evidir - bu sebeple Pompei içindeki diğer Misafirhane seçeneklerine bakmadan önce seyahat tarihleriniz için bu tesisin müsaitliğini kontrol etmenizi öneririz.