Moğolistan, Ulan Batur'daki Kiralık Tatil Evleri

Yüzlerce seyahat sitesinden Moğolistan, Ulan Batur'daki kiralık tatil evlerini arayın, karşılaştırın ve tasarruf edin

Ulan Batur, Moğolistan
2 Tem — 3 Tem2
Ulan Batur, Moğolistan
2.7 Cmt
3.7 Paz
...ve daha fazlası

Ulan Batur içinde nerede kalınır?

Moğolistan içindeki popüler şehirlerdeki hoteller
Popüler Moğolistan şehirlerdeki kiralık tatil evleri

Ulan Batur içinde konaklamak hakkında SSS

 • Ulan Batur içindeki kiralık tatil evlerinin fiyatları ne kadardır?

  Ulan Batur kiralık tatil evlerinin gecelik ortalama ücreti ₺ 670 civarındadır fakat bazı kullanıcılarımız gecelik ₺ 75 gibi düşük bir fiyata kiralık tatil evi buldu. Ulan Batur içindeki bir kiralık tatil evi için gecelik ₺ 529 veya altı iyi bir fırsat olacaktır. Haziran ayında fiyatların daha yüksek ve yılın en ucuz ayı olan Ağustos ayında fiyatların daha düşük olabileceğini unutmayın.

 • Ulan Batur Cengiz Han Havalimanı noktasına en yakın kiralık tatil evi hangisidir?

  Ulan Batur içinde Ulan Batur Cengiz Han Havalimanı civarında bir kiralık tatil evi bakıyorsanız 30,0 km uzaklıktaki Mongolian Steppe en yakın seçenektir.

 • Konaklama için Ulan Batur şehrinin en iyi bölgesi neresidir?

  Kullanıcı verilerimize göre Bayangol, Ulan Batur, Ulan Batur şehrinde konaklayabileceğiniz en iyi bölge. Geçtiğimiz yıl içinde Ulan Batur kiralık tatil evlerini arayan kullanıcılarımızdan %60 oranlık bir kısmı Bayangol, Ulan Batur semti için arama yaptı. Widemongolia Guest House, Ulan Batur şehrinde Bayangol, Ulan Batur bölgesindeki en popüler kiralık tatil evidir.

 • Ulan Batur içinde Konuk evi kiralık tatil evleri var mı?

  Ulan Batur içinde 49 Konuk evi kiralık tatil evi mevcuttur. Kullanıcı verilerimize göre Top Tour & Guesthouse Mongolia en popüler kiralık tatil evidir - bu sebeple Ulan Batur içindeki diğer Konuk evi seçeneklerine bakmadan önce seyahat tarihleriniz için bu tesisin müsaitliğini kontrol etmenizi öneririz.