Hoş Geldiniz.

Tesis kayıt işlemlerini buradan yapabilirsiniz.
Dünyanın önde gelen seyahat arama motoru ile işinizi büyütmek mi istiyorsunuz?
Otel veya tesis yöneticisiyseniz HotelsCombined ile çalışabilirsiniz. Fiyatları ve müsaitlikleri göstermek için online seyahat acentesi ortaklarımız aracılığıyla bize bağlanın.
Nasıl mı?
Tesisinizin arama sonuçlarında yer alması için bir hesap oluşturun
Fiyatları ve müsaitliği göstermemize izin verebilmeniz için bir rezervasyon motoru üzerinden HotelsCombined ile bağlanın.
Bilgileri güncelle veya tesisleri göster
Hesap bilgileriniz üzerinde düzenleme ve değişiklik yapabilir, tesis göresellerinizi yükleyebilir ve hesabınızı istediğiniz zaman silebilirsiniz.
Analizler
HotelsCombined özellikleri ile tesislerinizin nasıl performans gösterdiğini öğrenin.
Günlük Kiralık Evler
HotelsCombined arama sonuçlarında tesisinizin fiyatlarının gösterilmesini istiyorsanız tesisinizin bir online seyahat acentesi (Travelocity veya Booking.com gibi) ya da bir rezervasyon motoru (WIHP veya Travelclick gibi) üzerinden rezerve edilebiliyor olması gerekir. Kiralık ev ya da tesisiniz HotelsCombined ile çalışan bir tedarikçi firma üzerinden rezerve edilebiliyor ise fiyat bilgileri arama sonuçlarına yansıtılır.
Tesisiniz fiyat ve yer durum ile görüntülensin
Gerçek zamanlı fiyat ve yer durumu göstermek ve kullanıcılarımıza online rezervasyon imkanı sunmak istiyorsanız, HotelsCombined'a bir dış arayüz üzerinden bağlanmanız gerekmektedir. "Online rezervasyon motoru" olarak tanımlanan bu tedarikçiler verilerinizi HotelsCombined'la senkronize eder.
Şimdi sıra odaları doldurmakta
Birlikte çalıştığımız bir online seyahat acentesinde kayıtlıysanız tesisleriniz HotelsCombined arama sonuçlarında otomatik olarak görünür.
Birlikte çalıştığımız bir site tarafından bize iletilen görselleri silmek istiyorsanız, başka sorularınız ya da şikayetleriniz varsa, lütfen bize geri bildirim gönderin.